Centrum informačních technologií a aplikované informatiky

Cílem Centra informačních technologií a aplikované informatiky Slavičín (CITAI) se statutem vědecko-technického parku (VTP) a centra pro transfer technologií (CTT) v Průmyslovém areálu Slavičín je poskytování služeb pro firmy zasídlené v Průmyslovém areálu Slavičín - uživatele Vědeckotechnického parku Slavičín. CITAI dále rozšiřuje služby Podnikatelského centra Slavičín, které poskytuje služby podnikatelům ve Slavičíně o možnost poskytování služeb v průmyslové zóně Průmyslový areál Slavičín. Centrum je zaměřeno na informační a komunikační technologie, které se stávají základním kamenem rozvoje podnikání. V této oblasti se Centrum, ve spolupráci s Fakultou informačních technologií VUT v Brně, zaměřuje zejména na následující problematiku: bezpečnost počítačových sítí, topologie počítačových sítí, bezpečnost aplikací, zabezpečení přístupů, cloud computing, počítačová grafika a multimediální prezentace.

Nacházíte se zde Aktuálně Podnikové procesy

Podnikové procesy

Educa – Výzva III.

Oznamujeme vyhlášení III. výzvy GG EDUCA, která bude evidována jako výzva číslo 92.

Celý článek...
 

Kouzla virtualizace

Téměř každý dnes zná serverovou virtualizaci, ale to není zdaleka vše, co se za tímto pojmem skrývá. Už dlouho předtím, než začala být serverová virtualizace trendovou záležitostí, jsme používali paměťovou virtualizaci, která nám pomáhala s fragmentací fyzické RAM a umožňovala odkládat data do swapovacích souborů.

Celý článek...
 

Kterak virtualizovaný server spasil malou firmu

Dokonce i technické společnosti čas od času potřebují renovovat své IT. Jeden příklad z praxe: Minulý rok jedna nejmenovaná kanadská firma zabývající se vývojem softwaru oslovila společnost Microtek a žádala o tolik potřebnou renovaci své serverovny…

 

Celý článek...
 

Personalistika: zaměstnance je nutné motivovat nejen penězi

Výši finančního ohodnocení klade v průzkumech většina zaměstnanců na první místo, k dlouhodobé spokojenosti a vyšším výkonům je však tyto faktory nemotivují. Získat nejlepší specialisty a zkušené odborníky lze i jiným způsobem než přeplácením – říkají výsledky průzkumu LMC, provozovatele pracovních portálů jobs.cz a práce.cz, a agentury Factum Invenio mezi 4077 respondenty.

Celý článek...
 

Datová centra na cestě do oblak

Optimalizace procesů a prostředí či tlak na snižování nákladů se v dnešní době nevyhýbá informačním technologiím ani datovým centrům. O trendech v této oblasti jsme si povídali s Petrem Vášou, produktovým manažerem serverové divize společnosti Microsoft.

Celý článek...
 

Polovina firem mrhá statisíci korun za zbytečná IT řešení

Tuzemské firmy ročně přicházejí o desítky či až stovky tisíc korun neuváženými investicemi do informačních technologií.

Celý článek...
 

Zpracování formulářů a interaktivních dokumentů (2.)

Elektronické formuláře a interaktivní dokumenty mohou přinést výrazné zjednodušení a optimalizaci procesů firmy či organizace. Při hledání řešení pro jejich zpracování je ale třeba zvážit celou řadu aspektů.

Celý článek...
 

Zpracování formulářů a interaktivních dokumentů (1.)

Elektronické formuláře a interaktivní dokumenty mohou přinést výrazné zjednodušení a optimalizaci procesů firmy či organizace. Při hledání řešení pro jejich zpracování je ale třeba zvážit celou řadu aspektů.

Celý článek...
 
Strana 1 z 3
Banner
Banner

Váš názor

Jaké informace byste uvítali na našem webu?
 

PřihlášeníKdo je online

Máme hostů: 23 připojeno

Kalendář

<<  Duben 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930