Centrum informačních technologií a aplikované informatiky

Cílem Centra informačních technologií a aplikované informatiky Slavičín (CITAI) se statutem vědecko-technického parku (VTP) a centra pro transfer technologií (CTT) v Průmyslovém areálu Slavičín je poskytování služeb pro firmy zasídlené v Průmyslovém areálu Slavičín - uživatele Vědeckotechnického parku Slavičín. CITAI dále rozšiřuje služby Podnikatelského centra Slavičín, které poskytuje služby podnikatelům ve Slavičíně o možnost poskytování služeb v průmyslové zóně Průmyslový areál Slavičín. Centrum je zaměřeno na informační a komunikační technologie, které se stávají základním kamenem rozvoje podnikání. V této oblasti se Centrum, ve spolupráci s Fakultou informačních technologií VUT v Brně, zaměřuje zejména na následující problematiku: bezpečnost počítačových sítí, topologie počítačových sítí, bezpečnost aplikací, zabezpečení přístupů, cloud computing, počítačová grafika a multimediální prezentace.

Software

Zdarma dostupný antivir od Microsoftu používá více než 30 miliónů lidí

Americký softwarový gigant Microsoft odhalil loni v září svůj bezplatný antivirový program Security Essentials. Po prvním roce jej podle statistik firmy aktivně používá více než 30 miliónů uživatelů. Aby podíl na trhu Microsoft ještě zvýšil, nabízí nově program zdarma také malým firmám.

 

Celý článek...
 

Internet není vůči cíleným útokům odolný

Internet byl původně koncipován jako síť decentralizovaná, která měla odolat i sovětskému jadernému útoku. Jak je dnes tato síť odolná vůči selhání náhodnému a jak vůči cíleným útokům?

 

Celý článek...
 

Usnadněte firmám přechod na Windows 7

Microsoft ve spolupráci se společností ChangeBASE představil nový nástroj pro malé a střední podniky, který jim umožní otestovat kompatibilitu starších aplikací s operačním systémem Windows 7 Professional. Kde nástroj najdete a jak ho využít?

Celý článek...
 

Snadno a rychle na elektronické formuláře s Microsoftem

Společnost Microsoft nabízí kompletní prostředí pro tvorbu, správu a vyplňování elektronických formulářů.

Celý článek...
 

Vrstvy správy e-mailu

Tento dokument popisuje vrstvy správy e-mailu i to, jakým způsobem Open Text poskytuje integrované řešení pro správu, sledování a ukládání e-mailů vyhovující pravidlům corporate governance či právním předpisům.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (the-layers-of-email.pdf)the-layers-of-email.pdf[The layers of e-mail]242 Kb
Celý článek...
 

Windows 7 / Server 2008 R2: Jak funguje Direct Access?

Jedním z hlavních trendů posledních let v oblasti informačních technologií je rostoucí tlak na mobilitu uživatele a na možnosti přístupu ke zdrojům nejen v publikovaných umístěních, ale i ke zdrojům přímo uvnitř firemních sítí.

Celý článek...
 
Banner
Banner

Váš názor

Jaké informace byste uvítali na našem webu?
 

PřihlášeníKdo je online

Máme hostů: 16 připojeno

Kalendář

<<  Duben 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930