Centrum informačních technologií a aplikované informatiky

Cílem Centra informačních technologií a aplikované informatiky Slavičín (CITAI) se statutem vědecko-technického parku (VTP) a centra pro transfer technologií (CTT) v Průmyslovém areálu Slavičín je poskytování služeb pro firmy zasídlené v Průmyslovém areálu Slavičín - uživatele Vědeckotechnického parku Slavičín. CITAI dále rozšiřuje služby Podnikatelského centra Slavičín, které poskytuje služby podnikatelům ve Slavičíně o možnost poskytování služeb v průmyslové zóně Průmyslový areál Slavičín. Centrum je zaměřeno na informační a komunikační technologie, které se stávají základním kamenem rozvoje podnikání. V této oblasti se Centrum, ve spolupráci s Fakultou informačních technologií VUT v Brně, zaměřuje zejména na následující problematiku: bezpečnost počítačových sítí, topologie počítačových sítí, bezpečnost aplikací, zabezpečení přístupů, cloud computing, počítačová grafika a multimediální prezentace.

Nacházíte se zde Průběh projektu

Aktuální informace z realizace projektu

Ocenění projektu realizovaného společností Regionální centrum kooperace, a.s.

Úspěchy naší práce byly oceněny agenturou CzechInvest a Asociací pro zahraniční investice ziskem třetího místa v soutěži Podnikatelská nemovitost roku 2010 v katergorii
Podnikatelská nemovitost – Brownfield roku

Je dobře, že jsou naše projekty a jejich realizace pozitivně hodnoceny alespoň ze strany poskytovatele dotace, který je vnímá jako velmi přínosné pro region. V podobné soutěži se jeden z našich projektů umístil již v roce 2008. Podobné úspěchy dávají naší práci smysl a jsou jak závazkem, tak výzvou do budoucna. 

Při příležitosti slavnostního večera proběhlo za účasti předsedy představenstva Radomíra Bezděka a předsedy dozorčí rady Jaroslava Pečeni jednání s generálním ředitelem agentury CzechInvest Miroslavem Křížkem, který přislíbil návštěvu našeho Průmyslového areálu ve Slavičíně. Současně jsme poděkovali generálnímu řediteli za podporu, kterou se dostává Průmyslovému areálu ze strany CzechInvestu a vyslovili přesvědčení, že i v budoucích letech budeme spolupracovat na přílivu nových investorů do Průmyslového areálu Slavičín jako významného centra pro podnikání v regionu.

Výsledky odtajnila agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest a Sdružení pro zahraniční investice – AFI.

Celý článek...
 

CITAI slavnostně otevřeno

Regionální centrum kooperace, a.s. Slavičín završilo realizaci projektu Centrum informačních technologií a aplikované informatiky Slavičín slavnostním otevřením rekonstruované budovy Centra v Průmyslovém areálu Slavičín v sídle bývalého výpočetního střediska státního podniku Vlárské strojírny Slavičín.

Celý článek...
 

Etapizace projektu

Při zpracování žádosti o dotaci nám program Prosperita umožnil etapizovat náš projekt.

Celý článek...
 

Aktuální fotografie konečné podoby rekonstruovaného objektu CITAI

Dnes přinášíme aktuální fotografie exteriéru budovy Centra informačních technologií a aplikované informatiky.

 

Celý článek...
 

Dnes proběhla kolaudace objetku CITAI

Dnešní den byl jedním z nejvýznamnějších pro realizaci projektu Centrum informačních technologií a aplikované informatiky Slavičín.

 

Celý článek...
 
Strana 1 z 5
Banner
Banner

Váš názor

Jaké informace byste uvítali na našem webu?
 

PřihlášeníKdo je online

Máme hostů: 12 připojeno

Kalendář

<<  Duben 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930